The spam filter installed on this site is currently unavailable. Per site policy, we are unable to accept new submissions until that problem is resolved. Please try resubmitting the form in a couple of minutes.

گفتوگوهای فرهنگی

میزگرد گفتوگوهای فرهنگی مجموعه وسیعی از گفت و گوها درباره ابعاد مختلف فرهنگ معاصر ایران است که شبکه 4 از فردا شب پنجشنبه 2 اسفند ماه 1386 از ساعت 9 تا 10 شب پخش می کند. این میزگردها در سه گروه فرهنگ، فلسفه و تاریخ می باشد. 40 میزگرد آن در زمینه جامعه و فرهنگ است که کارشناس مجری آن بنده بودم و در هر میزگرد 2 صاحبنظر متناسب موضوع بحث حضور دارند. موضوعات بسیار جذاب و شنیدنی هستند و طیف وسیعی از مسائل را دربر می گیرند. البته نقش بنده در این گفت و گوها مجری کارشناس به معنای متعارف آن نیست بلکه چون هدف برنامه ارائه رویکرد بین رشته ای به موضوعات بوده است من در این میز گردها سعی کرده ام از منظر مطالعات فرهنگی و انسان شناسی به تحلیل مسائل بپردازم و صاحب نظران مهمان دیگر از منظرهای جامعه شناسی، تاریخ، ارتباطات، فلسفه، علوم سیاسی و رشته های دیگر هستند.

 

 قسمت اول این گفت و گو به معرفی برنامه اختصاص دارد. از اینرو لزومی ندارد که من بیشتر توضیح دهم. علاقمه مندان می توانند با دیدن برنامه فردا شب با این گفت و گوها آشنا شوند. فکر کنم نیازی به تبلیغات نباشد. تا آنجا که مسئولان شبکه 4 می گویند این نخستین بار است که در این سطح، موضوع فرهنگ در تلویزیون مطرح می شود. علاقه مندان مباحث فرهنگی و دانشجویان علوم اجتماعی و مطالعات فرهنگی مخاطبان خاص این برنامه هستند. اما همه مردم می توانند از دیدن این گفت و گو لذت ببرند. امیدوارم اگر گفت و گوها را تماشا کردید نظر خود را در این وب سایت بنویسید.

 

نزدیک به 30 نفر در این گفت و گوها تاکنون شرکت داشته اند. در 2 ماه گذشته سخت مشغول تهیه این میزگردها بودم. از این رو وقت کمتری برای نوشتن یافتم. امیدوارم بعد از این بیشتر در اینجا بنویسم.  دیدن این گفت و گو ها را در هر پنجشنبه ساعت 9 تا شب  فراموش نکنید.

پاسخ

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

آمار سایت

  • شمارنده سایت:4,251,661
  • محتوای منتشر شده:822
  • بازدیدکنندگان:
    • امروز:538
    • هفته جاری:3348